Zadłużone Mieszkania

Zadłużone Mieszkania

Zadłużone mieszkanie jest niesprzedawalne? Nic z tych rzeczy!

Często w rozmowie z naszymi klientami widzimy szok na ich twarzy gdy oferujemy kupno ich zadłużonego mieszkania. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet w sytuacji kryzysowej gdy mieszkanie jest zadłużone, są problemy z płatnościami – to nie jest koniec świata. Jeśli masz kłopoty ze swoim mieszkaniem, a nie chcesz tonąć w coraz większych długach zgłoś się do nas. Pomożemy!

Nie jest nowością, że długi hipoteczne przechodzą na kolejnego właściciela nieruchomości. Nic dziwnego, że informacja o zadłużeniu odstrasza potencjalnych klientów. Na rynku znajduje się bowiem wiele lokacji bez długów. Nic dziwnego, że klient wybierze taką opcję. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej zgłosić się do nas. My wiemy co zrobić z zadłużonym mieszkaniem.

Nasza firma nie boi się ryzyka związanego z podjęciem zakupu zadłużonego mieszkania i wszystkimi zobowiązaniami.  Nasi specjaliści wiedzą jak finansowo rozegrać kupno takiego lokum by wyjść na nim korzystnie. Dzięki takiej decyzji klient może dostać uczciwą cenę za mieszkanie, na które ciężko byłoby mu znaleźć innego kupca.

Jak się to robi?

Dużym plusem transakcji właściciela zadłużonego mieszkania z naszą firmą jest to, że dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak rozegrać kwestie formalne w związku ze sprzedażą. Zakup mieszkania z długiem nie jest prosty dlatego najlepiej zaufać osobom, które się tym profesjonalnie zajmują. Zadłużone i niespłacane mieszkanie prędzej czy później zostanie przejęte przez komornika i wystawione na sprzedaż. Mieszkaniec w takiej sytuacji poddany jest eksmisji. Mieszkanie podczas tego typu licytacji często sprzedawane jest za 3/4, lub nawet 2/3 wartości. Warto więc zaufać naszej firmie i sprzedać nieruchomość specjalistom z doświadczeniem.

Wycena zadłużonego mieszkania to proces bardzo prosty i łatwy. Można ją zdobyć nawet w formie online! Dzięki naszemu specjalnemu formularzowi kontaktowemu klient może dostać wycenę lokalu nawet w 24h. Wychodzimy naprzeciw klientom i zdejmujemy z ich barków ciężar hipoteki. Warto więc wyjść z długów i w przejrzysty, uczciwy sposób sprzedać zadłużone mieszkanie i poprawić stan swojego portfela.

Klienci, którzy już skorzystali z naszych usług chwalą naszą propozycję i to, że w ich imieniu zajęliśmy się wszystkimi formalnościami i trudnościami związanymi z m.in. papierologią w gminie czy względem wspólnoty mieszkaniowej. Pomogliśmy wielu osobom osiągnąć spokój finansowy, wyjść z długów i rozpocząć nowy etap w życiu. Nasze oferty są najlepsze na rynku i dają szansę na lepszy start.