Wycena Mieszkań

Wycena Mieszkań

Wycena mieszkań – jak wygląda?

Zastanawiasz się czy sprzedać swoje mieszkanie, ale nie wiesz ile jest warte? Nie wiesz do kogo się zgłosić o pomoc? Boisz się, że padniesz ofiarą nieuczciwej wyceny? Jesteśmy tu po to by pomóc rozwiązać Twoje problemy i troski. Z nami dowiesz ile możesz otrzymać za swoje lokum.

 Jedno jest proste. Sam nie jesteś w stanie wycenić swojego mieszkania. Potrzebujesz do tego specjalisty, który weźmie pod uwagę wiele kwestii, które Ty jesteś w stanie zawrzeć. Chyba, że od lat pracujesz na rynki nieruchomości, znasz standardy, aktualne ceny i trendy. Jeśli nie, zgłoś się do nas, a my pomożemy w fachowej wycenie nieruchomości.

Świadomość wartości danego lokalu i ustalenie jego ceny to pierwsza rzecz, od której musisz zacząć sprzedaż mieszkania. Klient spośród setek lokalizacji zawsze zwróci uwagę na cenę, która powinna być idealnie dobrana do standardu i jakości.

Co jest potrzebne do wyceny?

Im więcej informacji zawrzecie w danym formularzu tym łatwiej będzie przestawić faktyczną cenę za lokal. Należy zawrzeć informację o jego wielkości, lokalizacji, ewentualnym garażu czy miejscu parkingowym. Czy mieszkanie ma balkon? Dostęp do suszarni czy piwnicy? Bardzo ważna jest również lokalizacja, która ma duży wpływ na cenę lokalu. Wszystko zależne jest od tego czy w w okolicy jest dostęp do sklepów, szkół, przystanków autobusowych czy innych form transportu, kościołów. Ważne aby okolica była w miarę bezpieczna i spokojna. Nikt nie chce przecież mieszkać w miejscu gdzie nie będzie czuć się komfortowo.

Ważnym aspektem są również kwestie prawne. Jeśli lokal jest zadłużony to jego cena automatycznie ulegnie zmianie. Działamy jednak w sposób korzystny dla obu stron. Zależy nam na tym w miarę jak najszybciej sprzedać Twoje mieszkanie i pomóc Ci przebrnąć przez niełatwy temat związany z transakcją.

Wycena online? Tak można?

Wiele naszych klientów, którzy chcą skorzystać z naszych usług, a z braku czasu lub ze względu na daleką lokalizację nie są w stanie fizycznie załatwić tematu, proszą o wycenę online. To ja najbardziej możliwe! Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy wycenę bez konieczności spotykania się twarzą w twarz. Szanujemy czas wolny naszego klienta więc z tego względu przygotowaliśmy specjalny formularz, który pomoże w wycenie waszego lokum w formie online.

To bardzo proste. Formularz dostępny jest na naszej stronie. W nim musisz wypełnić wszystkie potrzebne pola. Będziemy pytać o metraż, stan techniczny, ewentualne zadłużenie czy ulokowanie mieszkania. Ty zostawisz nam tę informację wraz ze zdjęciami, a my w ciągu 24 h wycenimy twoją nieruchomość.

Zapraszamy do kontaktu, lepiej trafić nie mogłeś! 

Skup Mieszkań
Imię i nazwisko
Imię i nazwisko
Imię
Nazwisko
Pole wyboru