Skup Mieszkań

Skup Mieszkań

Skupujemy mieszkania! Płacimy gotówką!

Życie pisze różne scenariusze i każdy z nas przekonuje się o tym na poszczególnych etapach swojego życia. Podobnie jest również z mieszkaniami, które często trafiają w złe ręce, ulegają zniszczeniu, spaleniu czy opiekuje się nimi komornik. Dla nas to nie kłopot! Pomagamy wybrnąć z trudnej sytuacji i zapewniamy szybki dopływ pieniędzy.

Wykupimy każde lokum za gotówkę niezależnie od jego stanu czy okoliczności jakie nad nim ciążą. Transakcje przeprowadzamy w sposób profesjonalny i korzystny dla obu stron. Z troską o bezpieczeństwo nad każdym dokumentem czuwa notariusz. Wszystko by zapewnić naszym klientom bezpieczną transakcję.

Jak wygląda sprzedaż mieszkania? Ile można dostać?

Działanie rozpoczynamy od wyceny danego mieszkania. Analizujemy i sprawdzamy wszystkie informacje, które otrzymaliśmy od właściciela w odpowiednim formularzu. Pod lupę bierzemy lokalizację, stan mieszkania, całokształt budynku. Dużą pomocą są zdjęcia, które klient zamieszcza w formularzu/emailu. To pozwoli nam na wstępną wycenę telefoniczną. Po niej nadchodzi czas wizji lokalnej, sprawdzamy zgodność danego lokum z wcześniejszymi informacjami i wtedy podajemy naszemu klientowi wycenę końcową. Oczywiście oprócz sytuacji związanej z lokalizacją i wyglądem mieszkania ważne jest w jakiej sytuacji prawnej znajduje się lokum. Istotne jest czy ciąży nad nim komornik – to wpływa na finalną kwotę za mieszkanie.

Jeśli u naszego klienta pojawi się zgoda to my zajmujemy się resztą. Przygotowujemy stosowne dokumenty i na nasze barki zabieramy kwestie związane z notariuszem.

Płatność następuje zaraz po podpisaniu aktu notarialnego. Możesz otrzymać ją w formie przelewu na konto lub od razu w gotówce na miejscu. Nie naciskamy również na kwestie związane z szybkim opuszczeniem mieszkania. Staramy się zrozumieć naszych klientów i zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka wiąże się z dużymi zmianami, które nie przychodzą łatwo i z dnia na dzień. Zawsze dochodzimy do porozumienia w kwestii opuszczenia lokum.

Jesteśmy zainteresowani każdym mieszkaniem – niezależnie od jego stanu technicznego, kwestii zadłużenia czy lokalizacji. W profesjonalny sposób zajmiemy się dokumentacją i zapłacimy za nie w dogodnej dla klienta formie! Pisz, dzwoń, alarmuj – jesteśmy do usług!