Dożywotnia Emerytura

Dożywotnia Emerytura

Seniorze, zyskaj dożywotnią emeryturę!

Dożywotnia renta to rozwiązanie finansowe, z którego może skorzystać każdy senior, który:

  • ma co najmniej 65 lat,
  • jest właścicielem mieszkania,
  • szuka alternatywnego dla pożyczek i kredytów wsparcia finansowego.Dożywotnia emerytura hipoteczna to inicjatywa realizowana dla poprawienia życia seniorów. Kto się może o nią starać i jakie są zasady jej uzyskania? Wszystko jest bardzo proste. Jeśli jesteś seniorem i ukończyłeś 65 lat, a posiadasz mieszkanie w dużym mieście, możesz to wykorzystać i na tym zarabiać! Sposób jest bardzo łatwy i bezpieczny, a z pomocą przychodzi dodatkowa emerytura za mieszkanie. Lokum dożywotnio pozostaje w Twoich rękach, nic się nie zmienia jeśli chodzi o użytkowanie lokalu. Możesz nadal w nim mieszkać, ale zawsze również możesz je wynająć.  

Emerytura hipoteczna – co to jest? Komu przysługuje? Jak ją zdobyć?


Emerytura hipoteczna to ciekawa alternatywa dla kredytów i pożyczek. Możesz poprawić swoją sytuację finansową niekoniecznie korzystając z banków czy lombardów. Z nami nie zaskoczą cię żadne stopy procentowe czy ukryte ilości spłat.

Warunkiem otrzymania emerytury hipotecznej jest podpisanie stosownej umowy. Ta realizowana jest w formie aktu notarialnego. Wcześniej jednak senior musi przenieść na naszą spółkę prawo do swojego mieszkania po jego śmierci. W zamian za to do końca swojego życia będzie otrzymywać odpowiednią emeryturę hipoteczną, a lokum będzie cały czas w jego posiadaniu i pod jego kontrolą. To nie koniec udogodnień. W momencie gdy senior jest w trudnej sytuacji finansowej ze względu na długi, wyjazdy czy kosztowny zabieg, jednorazowo do emerytury może zostać wypłacona dodatkowa, większa kwota.

Z emeryturą hipoteczną możesz zapomnieć o rosnących kwotach kredytu, częstych spłatach czy o kolejnych zaciągniętych pożyczkach. Z nami masz pełną transparentność jeśli chodzi o użytkowanie mieszkania i kwoty jakie będziesz otrzymywać do końca swojego życia. To duże ułatwienie dla tych, którzy często posiadają za duże mieszkanie, albo kłopoty finansowe. Z nami zyskasz spokój i poprawisz stan swojego portfela.